Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Mirc İndir
play store app store

Bedava Sohbet

Bedava Sohbet

Sohbete başlamak için genellikle ücretsiz sohbet odaları ararız. 

Bulduğumuzda hemen sohbete başlıyoruz.

Elbette ücretsiz veya ücretsiz sohbet odalarında sohbet odaları arıyoruz. Sohbet odalarının temel amacı insanları bir araya getirip ücretsiz sohbet odasında eğlenmektir.

Eğlenmek derken muhatabınızın fikir ve düşüncelerinizle uyum içinde olduğunu kastediyoruz. Bu anlamda fikirlerinizi paylaşabileceğiniz, farklı fikirlerle sohbet edebileceğiniz bir ortam yaratmaktır. 

Çoğu zaman hayal kırıklığı yaşarız.

Çünkü konuşmak istediğimiz kişi çoğu zaman bizim istediklerimizle ya da düşünce ve fikirlerimizle örtüşmeyen bir kişiliğe sahip olabiliyor. Sohbet odalarında beklentimiz her zaman yüksektir ve bunun nedeni de gerçek hayatta aradığımız arkadaşı bulamadığımız ve burada aradığımızdır.

Genellikle bir ütopya olarak kabul edilir. Ücretsiz sohbet odalarına girip sohbet etmek istediğimiz kişinin mükemmel olmasını bekleriz ve bu gerçekleştiğinde çoğu zaman istediğimiz şey gerçekleşmez.

Aslında biraz empati yapıp, her ne kadar bu beklentilerimiz olsa da konuştuğumuz kişinin de bizden aynı şeyleri beklediğini düşünmemiz gerekmez mi? 

Bu yüzden konuşurken muhatabımızın da bizden beklentileri olduğu gerçeğini asla unutmuyoruz diyoruz.

Bunlara dikkat etmezsek, ücretsiz sohbet odalarında sohbet etsek bile yine de sıkıcı olabiliyor. Öncelikle muhatabımızın düşüncelerini, yaşam tarzını, alışkanlıklarını, geleneklerini iyi bilmeliyiz. Muhatabımızla konuşurken veya yazarken daima dürüst olmalıyız. Yani o beni göremiyor, ben de onu göremiyorum diye istediğin gibi konuşmamalısın.

Son olarak şunu söylüyorum: “Sana yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma.”

admin 188 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50